לקוחות מרוצים

"עו"ד גיל אדר מלווה את החברה בשנים האחרונות, לשמחתנו זכינו באדם מקצועי ומסודר מצד אחד, ומצד שני עם יצירתיות ויכולת אלתור מרשימים. גיל מלווה את חברתנו במספר תחומים משפטיים אשר המרכזי בהם הוא תחום הנדל"ן. ראוי לציין את השרות המהיר והיעיל שנותן גיל, למי שמאס בישיבה של שעות בחדרי המתנה במשרדי עו"ד, אין פתרון מפתיע ויעיל מזה" – אמתי, מוצרי איכות לכלבים

"תודה ענקית על הייעוץ, הייצוג והסיוע המקצועי. יכולותיך המרשימות בבית המשפט ומחוץ לו, הצילו אותנו. אנחנו אסירי תודה על המאבק הארוך, על התוצאות ובעיקר על הדרך. מקום שיושר, הגינות וצדק הם שיטת עבודה ולא רק מטבע לשון, הוא כבוד בעינינו, לך ולמקצוע. בכבוד רב"-  משפחת אקסלרוד אוסטרליה".

"

"אני שמח להמליץ על עו"ד גיל אדר. לאורך שנות היכרותנו הרבות, למדתי להכיר ולהעריך את הדייקנות, המקצועיות, הזמינות וההצעות הטובות של גיל. כן ירבו עורכי דין כאלו."- רו"ח שרון רווח ניסים.

"גיל שלום רב,
ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי ברכישה וקנייה של דירות במודיעין.
התחושה לכל אורך הדרך הייתה שאפשר לסמוך עליך, להתייעץ אתך ובקיצור לקבל מענה ראוי לאורך דרך החתחתים בבירוקרטיה הישראלית בתחום הנדל"ן.
בנוסף ראוי לציין את רוחב הלב שלך וחוסר ההתקטננות לגבי עלות-תועלת המאפיינת לצערנו יותר מידי עורכי דין במחייבים הון על כל פסיק ושעל.
אנו בטוחים שכל מי שיזכה לשירותיך בהמשך ייהנה כמונו.
בהצלחה בהמשך הדרך ולהשתמע
בברכה,
שרון ודרור שוורץ"

"עו"ד גיל אדר משמש כעורך הדין של חברתנו בשנתיים האחרונות. גיל מטפל במגוון נושאים משפטיים הנדרשים עבור חברתנו, לרבות הסכמים, מכרזים, נושאים מסחריים שונים וייעוץ משפטי שוטף. השירות הניתן על ידי עורך דין נדלן גיל אדר מאופיין בזמינות תמידית, מקצועניות ותודעת שירות גבוהה. כחברה בצמיחה, הייעוץ המגוון הניתן על ידי גיל, מאפשר לנו מתן כלל השירותים בקורת גג אחת ובאופן אינטגרטיבי". – זמר ברשאי,
ברשאי נתיבי מידע בתחבורה בע"מ.

"עו"ד אדר ליווה אותי בהליך משא ומתן שערך מספר חודשים, לשמחתי קיבלתי שרות מקצועי ומהיר לשביעות רצוני המלאה. ברצוני להמליץ בחום על עו"ד אדר". – יזהר א.

 

"הגעתי לעו"ד אדר דרך האינטרנט בעת שחיפשתי ליווי במכירת דירתי, לשמחתי הבנתי שנפלתי טוב, קיבלתי הסבר
ברור ומחיר הוגן. לאורך כל ההליך קיבלתי מענה מהיר ומקצועי לשביעות רצוני, רוצה לציין את הליווי האישי
עד לסיום המכירה (ולאחר מכן)". – ריצ'ארד ק.

"כאשר יצאתי לפנסיה וחיפשתי אפיק השקעה התייעצתי עם גיל, למן הפנייה הראשונית הבנתי שאני בידיים טובות.

לאורך הדרך עד לרישום הדירה על שמי בטאבו (בתוך 3.5 חודשיים בלבד), הרגשתי שאני יודע מאין אני בא ולאן אני הולך, ההליך היה מובן והוסבר היטב, הבדיקות והשלבים שבוצעו במהלך הקנייה עברו בשקיפות מלאה ובמהירות, תודה גיל". – יהודה א.

"ברצוני להודות לך על הליווי והטיפול המקצועי בהליך רכישת הדירה ברמת-אביב. בכל שלבי ההליך קיבלתי את התחושה שהכל בשליטה; רמת הזמינות וההקשבה, מציאת פתרונות יצירתיים אשר תרמו להפגת מתחים בקרב הצד המוכר תוך שמירת האינטרסים שלי, ועד להשלמת הרישום.

ראוי לציין את הרמה המקצועית שהפגנת, היסודיות והאופן בהם אתה מתנהל, שליטה בפרטים, הבחנה בריאה בין עיקר לטפל ובעיקר החתירה שלך להשלמת ההליך עד תומו תוך לקיחת אחריות מלאה. בהכירי את עולם המשפט, ועו"ד בפרט, הופתעתי מאוד!

מאחל לך הצלחה רבה ואין לי ספק שאעזר בשירותך גם בעתיד". – מיכה אסטרייך

"לעו"ד גיל אדר מעריכים ומוקירים את הטיפול והליווי בעסקת רכישת המשרדים. בפרויקט ויטאואר של חברת אשטרום בבני ברק, כן ירבו". – א.מ. איכות לכלבים בע"מ

 

"שלום לכולם, ברצוני להודות לגיל על העזרה הרבה והשרות שנתן לי בעת שרכשתי משרד במגדל בסר 4 בבני ברק. למרות מורכבות העסקה ידעתי בכל שלב את הפעולות הנדרשות (אין כמו תיאום ציפיות טוב), ממליצה בחום". – ציפי ג.

"הגעתי לעו"ד אדר דרך המלצה של חברים כאשר חיפשתי לרכוש בית המבשרת ציון, היכרותו של עו"ד אדר עם
האזור ממש "הצילה" אותנו, כאשר מצאנו בית ורצינו למהר ולסגור את המשכנתא, התעקש (ממש) עו"ד אדר שלא נתקדם
לפני שנקבל את השומה של שמאי המקרקעין. מסיבות שונות (אותם צפה עו"ד אדר מראש) השומה היתה נמוכה משמעותית
מהסכום שסוכם ובכך עצרנו את הרכישה בזמן ומנענו מעצמנו הפרת חוזה או בעיות מורכבות אחרות.
לאחר כחצי שנה ייצג אותנו עו"ד אדר ברכישה של בית אחר במבשרת ציון לשביעות רצוננו המלאה". – דניאל ושוש ח.

"אנו מתגוררים מספר שנים באוסטרליה. בשנים אלו מטפל עורך דין אדר בהשכרה של משק חקלאי ומחסנים בבעלותנו. מצטיין במענה מהיר ומקצועיות, לכל שאלה או בקשה מענה מהיר וענייני הכספים מגיעים כפי שסוכם, כן ירבו נותני שירות כאלו". – מעייו אולמן